ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження методики розрахунку орендної плати за державне майно та  встановлення базової ставки          орендної плати за використання 1 кв. м. нерухомого майна, що перебуває у комунальнійвласності територіальної громади села    Михайлин"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про погодження ТОВ «АРЧІ» надання в оренду з правом викупу земельних ділянок під господарськими будівлями та дворами за межами населеного пункту."

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про надання дозволу ТОВ «АРЧІ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки під господарськими будівлями і дворами в межах населеного пункту з правом викупу.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб- підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Йосипівської  сільської ради  " 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Михайлинської  сільської ради  "